Yeni nesil alışveriş sitesine hoşgeldiniz

BALYER ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
Kurumsal İletişim Türkiye: 0850 420 20 42

Adres:Reşatbey mah. Cumhuriyet cad. No:23 k:1 no:4 Seyhan /ADANA

Teslimat: 

Tarafımızdan yayınlanan politikalar gereğince; müşterinin ilanında yer alan ürün pazarlamasından,satışından,reklamından,teslimatından herhangi bir şekilde sitemizin sorumluluğu söz konusu değildir. Ürün pazarlaması yapan üyemiz, bu konu hakkındaki yasaları iyi okuyup ona göre riayet etmelidir.

İş bu talimata uymayan esnaf,birey veya şirketler teslimat kanununa aykırı faaliyet gösterirse,sitemiz tarafından tek taraflı olarak üyeliği iptal edilir.

İade:

Aracılık yaptığımız sitemizdeki esnaf ve işletmenin, ürün iade konusunda alıcı ile arasındaki anlaşma öngörülerek; ürünün eksik,kırık,hasarlı veya/vb sorunlarla yüz yüze kalması durumunda esnaf ve işletmeler sorumludur.Yasal kanunlara göre 14 iş günü içerisinde müşteriye para iadesi yapma zorunluluğu,esnaf ve işletmelere aittir..Kargo bedelleri esnaf ve işletmelere ait olduğundan dolayı tüm sorumluluk hatalı tarafa aittir. Sitemiz, satıcı ve alıcı arasındaki çıkan anlaşmazlıktan asla sorumlu değildir.Yasal olarak tüm yükümlülük işletme ve alıcı arasında gerçekleşir. Sitemiz hiçbir yasal sorumluluk almamıştır.

Yukarıda yazılı olan teslimat  ve iade şartnamelerini www.geridonder.com.tr olarak beyan ederiz.

 

Sitemizin Birey,Esnaf ve İşletme Üyelik İade Şartnameleri

www.geridonder.com.tr; Birey,esnaf ve işletmelerden üyelik bedeli olarak 1 aylık 45 TL, 6 Aylık 220 TL, 1 Yıllık 450 TL tanıtım,navigasyon desteği ve aracılık hizmet bedeli almaktadır.Herhangi bir sebepten dolayı hizmet kullanımı devam eden;birey,esnaf ve işletmelerin sitemizden ayrılma kararı verme durumunda kalan kullanım haklarının (üyelik süresi devam etse dahi) iadesi söz konusu değildir.

Satış
Yap