Yeni nesil alışveriş sitesine hoşgeldiniz

Hizmet Koşulları

www.geridonder.com.tr'ye hoş geldiniz! Lütfen Hizmet Koşullarını ("Sözleşme") dikkatle okuyunuz. www.geridonder.com.tr internet sayfasını kullanmanız bu Sözleşme'yi onayladığınız anlamına gelecektir.


Bu Sözleşme,  "www.geridonder.com.tr" internet sitesine ulaşımınız veya bunları kullanımınız ile ilgili olarak sizin ve BALYER ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİC. LTD. ŞTİ. arasındadır. BALYER ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİC. LTD. ŞTİ. işbu Sözleşmede "Şirket" veya "biz" veya "bize" olarak anılacaktır. www.geridonder.com.tr adresinde bulunan internet sitesi tüm halef internet sitesi ile birlikte “Site” olarak anılacaktır. Son olarak Sözleşmede, Uygulama ve Site, içinde mevcut olan tüm ürün ve hizmetler ile birlikte "Hizmet" olarak ifade edilmektedir. Bu Sözleşme'nin, iş bu vesile ile bizim tarafımızdan Hizmet aracılığıyla bildirilen veya herhangi başka şekilde tarafınıza sağlanan ilave hüküm ve koşulları da atıf yoluyla içerdiğini unutmayın.


HİZMETİ KULLANARAK, (1) BU SÖZLEŞME'Yİ AKDETMEK İÇİN YASAL YAŞTA OLDUĞUNUZU (Kİ BİRÇOK ÜLKEDE BU 18'DİR) VEYA (2) EN AZ 14 YAŞINDA OLDUĞUNUZU VE İŞBU SÖZLEŞMEYİ AKDETMEK İÇİN VELİ VEYA VASİ İZNİNİ ALDIĞINIZI VE VELİ VEYA VASİNİZİN EYLEM VE İHMALLERİNİZDEN DOLAYI SORUMLU OLMAYI KABUL ETTİĞİNİ DOĞRULAMIŞ OLUYORSUNUZ.

İŞBU SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAKLA, SİTEDE SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN BULUNDUĞUNUZ İLİN, SİTEMİZ İL SORUMLUSUNA AYLIK 45 TL’LİK ÜYELİK BEDELİ ÖDEMEYİ KABUL VE TAAHHÜT ETMEKTESİNİZ.


 1. Hizmet Üzerinden Sunulan Bilgiler: Hizmet üzerinden sunduğunuz bilgiler Şirketin Gizlilik Politikası'na tabi olacaktır. Ürün İlanları ve diğer Sunumlar da (aşağıda tanımlandığı üzere) dahil olmak üzere Hizmetle ilişkili olarak sunduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu ve doğru kalacağını ve bu tür bilgileri gerektiği şekilde doğru şekilde saklayacağınızı ve güncelleyeceğinizi beyan ve tekeffül edersiniz.


 1. Platform İlkeleri: İşbu platform ilkeleri gereğince yasalar ile izin verilen ürün ve hizmetlerin satışına izin verilmekte olup, tarafınızca sunulan ürün ve hizmetlerin yasal sınırlar içerisinde kaldığını, yasaklanmış ürün veya hizmet satışından dolayı meydana gelecek her türlü hukuki, cezai ve idari yaptırımdan şirketimiz sorumlu olmayıp, işbu sözleşmeyi kabul etmekle yasaların izin verdiği sınırlar dışında ve yasaklanmış ürün veya hizmet satmanız halinde meydana gelecek her türlü hukuki, cezai ve idari yaptırımından şahsen sorumlu olduğunuzu beyan ve tekellüf edersiniz.


 1. Kayıt; Kullanıcı Adları ve Parolalar: Hizmetin tümünü veya bir kısmını kullanabilmek için kayıt yaptırmanız gerekebilir. Kayıt sırasında bize vermiş olduğunuz kullanıcı adı, şifre veya diğer bilgileri reddedebilir veya değiştirmenizi talep edebiliriz. Kullanıcı adınız ve şifreniz hesabınızın bilgileridir ve gizli tutulmalıdır. Hesap bilgilerinizi kullanarak kaydettiğiniz tüm hesaplardaki tüm faaliyetlerden sorumlusunuzdur. Hesap bilgilerinizin gizliliğinin ihlal edildiğine inanıyorsanız bize derhal bildirimde bulunmalısınız. Tarafınızca tarafımıza bildirim yapılmadığı takdirde, bu konuda sitemizin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve tekellüf edersiniz.
 2. Ürün İlanları: Hizmet, kullanıcıların ürünler ve hizmetler için ilan ("Ürün İlanları") koyabilecekleri ve bunlara göz atabilecekleri bir forum içermektedir. BU ÜRÜN İLANLARI TARAFIMIZDAN DEĞİL, KULLANICILAR TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SATMAMAKTA, KİRALAMAMAKTA VEYA DİĞER BİR ŞEKİLDE MEVCUT KILMAMAKTAYIZ. SÖZ KONUSU İLANLAR, (İŞBU SÖZLEŞMEDE YER ALAN HÜKÜMLER DIŞINDA) ÜRÜN İLANLARI İÇİN SORUMLU VEYA MESUL DEĞİLİZ VEYA SÖZ KONUSU ÜRÜN İLANLARI ŞİRKET TARAFINDAN HERHANGİ BİR TEKLİF TEŞKİL ETMEMEKTEDİR. LÜTFEN BİR ÜRÜN İLANI SATIN ALIRKEN, SATARKEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR ÜRÜN İLANINA İLİŞKİN İŞLEME İŞTİRAK EDERKEN VEYA ÜRÜN İÇİN ÖDEME YAPARKEN VEYA ALIRKEN DİKKATLİ VE SAĞDUYULU DAVRANINIZ. İŞBU İŞLEMLERDEN DOLAYI SİTEMİZİN HİÇBİR SORUMLULUĞU OLMADIĞINI İŞBU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMEKLE KABUL VE TEKELLÜF ETMİŞ BULUNMAKTASINIZ.


Herhangi bir Ürün İlanının Hizmet aracılığıyla mevcut olması veya reklamının yapılması Ürün İlanına veya bunun sağlayıcısına onay verdiğimiz anlamına gelmeyecektir. Herhangi bir Ürün İlanına veya kullanıcıya ilişkin herhangi bir garantimiz bulunmamaktadır. Herhangi bir Ürün İlanına veya Ürün İlanının mevcudiyetine ilişkin bilgiler önceden bildirilmeksizin her an değiştirilebilmektedir. Ürün İlanlarının konusunun pazarlanması, tanıtımı, satışı, satın alınması, teslimatı, teslim alınması, elde bulundurulması ve kullanılması ile ilgili yürürlükte bulunan kanunları öğrenmeli ve bunlara riayet etmelisiniz. Herhangi bir nedenle herhangi bir Ürün İlanını kaldırma hakkımız her zaman saklıdır.


Ürün İlanı yayınlamak ve herhangi bir Ürün İlanı ile ilgili herhangi bir işlem yapmak veya herhangi bir devir gerçekleştirmek için gerekli tüm yetki ve izinlere sahip olduğunuzu ve eğer bu işlemleri yapmak için yasal olarak kabul edilen yaşta değil iseniz, uygun veli veya vasinin rızası ile gereken yetki ve izinleri sahip olduğunuzu beyan edersiniz.. Birçok ülkede yasal yaş 18 olarak kabul edilmektedir. İŞBU HUSUSTA SİTEMİZİN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLULUĞU BULUNMAMAKTADIR. BU DURUMU İŞBU SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAKLA KABUL VE TEKELLÜF EDERSİNİZ.


 1. Sunumlar: Sizi kişisel olarak tanımlamak için kullanılabilecek bilgileri Ürün İlanları, profil sayfalarının yaratılması, forumlara sunum yapma, sosyal medya aracılığıyla bağlanma, mesaj panoları, sohbet, yorum yapma ve Hizmetin diğer interaktif kanalları aracılığıyla sunabilirsiniz (her biri “Sunum”). Her bir yaptığınız Sunumdan sorumlusunuz. . Sunumların herhangi bir üçüncü kişi tarafından kullanımı veya kötüye kullanımı (dağıtılması da dahil) üzerinde hiçbir şekilde kontrol sahibi olmadığımız gibi sorumlu da değiliz.


 1. Lisans: Sunumlarınız mülkiyeti size aittir ancak yaptığınız her bir Sunum için bize size veya herhangi bir üçüncü tarafa hiçbir ilave ödeme yapılmaksızın; her bir Sunumu çoğaltmak, yaymak, sunmak ve sergilemek (kamuya açık olarak veya başka bir şekilde), her bir Sunumun türev çalışmalarını yaratmak, her bir Sunumu uyarlamak, değiştirmek ve başka yollarla kullanmak veya bu tür Sunumu şimdi bilinen veya ileride geliştirilecek herhangi bir formatta veya medyada ve herhangi bir amaçla (tanıtımlar gibi promosyon amaçlı olanlar da dahil olmak üzere) analiz etmek ve kullanmak üzere bize dünya çapında, telifsiz, tamamen ödenmiş, münhasır olmayan, sürekli, geri alınamaz, devredilebilir ve her şekilde alt lisanslanabilir (çoklu aşamalar üzerinden) bir lisans vermektesiniz.


Buna ek olarak, bize Hizmete ilişkin veya başka bir şekilde bir fikir, öneri, teklif veya başka bir malzeme ("Geri Bildirim") sağlarsanız söz konusu Geri Bildirim, Sunum olarak kabul edilecektir ve işbu vesile ile söz konusu Geri Bildirimin gizli olmadığını ve söz konusu Geri Bildirim'i bize sunmanız bedelsiz, talep olmaksınız verilmiş ve herhangi bir sınırlı olmaksızın yapılmış olduğunu, bizim üzerimizde herhangi bir yükümlülük yaratmadığını kabul ve beyan etmektesiniz.


Bu bölümde verilen bütün lisansları vermek için gerekli tüm haklara ve mülkiyete sahip olduğunuzu ve Hizmet aracılığıyla veya Hizmetle bağlantılı olarak sağladığınız Sunumlarınızın ve bunları sunumunuzun eksiksiz ve doğru olacağını, hileli ve haksız olmadığı gibi başka herhangi bir şekilde yürürlükteki bir yasayı veya üçüncü bir tarafın hakkını ihlal etmediğini beyan ve taahhüt etmektesiniz. Her türlü "Manevi hak"lardan veya Gönderiler ile ilgili malzemelerin eser sahipliği sıfatı veya bütünlükleri ile ilgili herhangi bir hukuk kavramı uyarınca yürürlükteki herhangi bir yasa altında sahip olacağınız haklarınızdan iş burada gayri kabili rücu feragat etmektesiniz.


 1. Gözetim: Gönderilerinizi, Hizmette görünmeden önce veya sonra (böyle bir zorunluluğumuz olmasa dahi) (doğrudan veya bir yazılım kullanarak) denetleyebilir, değerlendirebilir, değiştirebilir veya kaldırabiliriz ya da Hizmete erişiminizi ve kullanımınızı değerlendirebiliriz. Gizlilik Politikamıza tabi olarak, Hizmet'e erişiminiz ve Hizmet’ikullanımınız ile ilgili bilgileri herhangi bir kişiye herhangi bir neden veya amaçla açıklayabileceğimizi kabul etmektesiniz. 1. Telefon Numaranız Hakkında. Hizmet kapsamında, kayıt sırasında Uygulamaya sunduğunuz telefon numarasını, söz konusu numaradan diğer kullanıcıların sizi araması için Ürün İlanınız ile birlikte paylaşabileceğiniz bir aranma özelliği sunmaktayız. İşbu hizmeti kullanmakla telefon numaranızın Ürün İlanlarınızı inceleyen Uygulamadaki Hizmet kullanıcıları için açık olarak paylaşılmasına burada onay vermekte olduğunuzu unutmayınız. Uygulama içinde kamuya açık hale geleceği için telefon numaranızın güvenliğine ilişkin herhangi bir beyan vermemekte veya güvenliğini garanti etmemekteyiz. Bu yüzden, Hizmetin diğer son kullanıcıları ile iletişim kurarken ve konuşurken lütfen sağduyulu kullanın, dikkatli olun. İŞBU HUSUSTA MEYDANA GELEBİLECEK ZARARLARDAN SİTEMİZİN SORUMLU OLMADIĞINI İŞBU SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAKLA KABUL VE TAAHÜT ETMİŞ OLURSUNUZ.


 1. Sınırlandırılmış Haklarınız: Hesabınız, son kullanıcılara lisanslanır (satılmaz). İşbu Sözleşmeye uymanız koşuluyla ve sadece Şirket tarafından hesabınızı kullanmanıza izin verildiği süre boyunca sınırlı, münhasır olmayan, geri alınabilir, devredilemez, alt lisanslanamaz esasa dayalı olarak hesabınızı sadece kendi kullanımlarınız için sahibi olduğunuz veya kontrol ettiğiniz bir cihazda kurmanıza ve kullanmanıza burada izin vermekteyiz. İşbu Sözleşmenin şartlarına ve koşullarına uymadığınız takdirde (i) derhal Uygulamayı kullanmayı durdurmalı, ve (ii) Uygulamayı tekrar kullanmanız size açık izin verilene kadar Hesabınızı herhangi bir cihazda kullanmanız yasak olacaktır. Sitemizin zaman zaman gerektirdiği sistem izinlerini kabul etmemeniz durumunda, siteyi, hesabınızı veya işlevlerinin belirli bir kısmını kullanamayacağınızı lütfen unutmayınız. Hizmeti kullanmak için gereken tüm donanım, telekomünikasyon ve diğer hizmetlerin edinimi, korunması ve ödenmesinden kendiniz sorumlusunuzdur.


Buna ek olarak, işbu Sözleşmeye uymanız koşuluyla ve Şirketin Siteyi kullanmanıza izin verdiği süre boyunca işbu Sözleşme kapsamında Sitede size erişimini sağladığımız herhangi bir bölümün tek bir (1) kopyasını, herhangi bir cihazda ticari olmayan kişisel kullanımınız için görüntüleyebilirsiniz.


 1. Şirketin Mülkiyet Hakları: Mülkiyet hakları ile ve kanunlarla korunan Hizmete sahibizdir. Ticari ünvanlarımız, ticari markalarımız ve hizmet markalarımız www.geridonder.com.tr ve ilişkili her bir logoyu içermektedir. Hizmette bize ait olmayan tüm ticari unvanlar, ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Ticari unvanlarımızı, ticari markalarımızı, hizmet markalarımızı veya logolarımızı, bize ait olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak veya karışıklığa yol açabilecek bir şekilde kullanamazsınız. Hizmette yer alan hiçbir şey, sahibinin açık yazılı izni olmaksızın ticari ünvan, ticari marka, hizmet markası veya logoyu kullanma hakkı verdiği şekilde yorumlanmamalıdır.


 1. Üçüncü Taraf Materyalleri; Hizmeti kullanımız ile Ürün İlanları ve diğer Sunumlar da dahil üçüncü şahıslar tarafından sunulmuş olan belirli bilgilere, ürünlere, hizmetlere ve diğer materyallere ("Üçüncü Taraf Materyalleri") erişebilir veya söz konusu Üçüncü Taraf Materyallerinin gönderilmesine veya iletilmesine izin verilebilmektedir.


Üçüncü Taraf Materyallerini kontrol etmemekte veya onaylamamaktayız ve Üçüncü Taraf Materyallerinden sorumlu değiliz ve bunlar hakkında herhangi bir beyan ve tekeffülde bulunmamaktayız.. Üçüncü Taraf Materyallerini gözlemlemeyebiliriz ve herhangi bir zamanda, Hizmet üzerinden Üçüncü Taraf Materyallerine erişimi engelleyebilir veya devre dışı bırakabiliriz., Hizmet üzerinden Üçüncü Taraf Materyallerinin mevcudiyeti, söz konusu Üçüncü Taraf Materyalleri sağlayıcısını onayladığımız veya Üçüncü Taraf Materyalleri sağlayıcısı ile herhangi bir ilişkimiz olduğunu göstermemektedir.


ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNİ RİSKİ SİZE AİT OLMAK ÜZERE KULLANMAKTASINIZ, VE KULLANIMINIZ BU ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNE UYGULANAN İLAVE HÜKÜM VE POLİTİKALARA TABİ OLACAKTIR (ÖRNEĞİN SÖZ KONUSU ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNİN SAĞLAYICILARININ HİZMET KOŞULLARI VEYA GİZLİLİK POLİTİKALARI).


 1. Promosyonlar: Hizmet üzerinden sunulan çekilişler, yarışmalar, piyangolar, anketler, oyunlar veya benzer promosyonlar (hep birlikte "Promosyonlar"), işbu Sözleşmeden ayrı kurallar tarafından düzenlenebilir. Herhangi bir Promosyona katılıyorsanız, lütfen geçerli kuralları gözden geçiriniz. Promosyon kuralları bu Sözleşme ile çelişirse, ilgili Promosyon kuralları geçerli olacaktır.


 1. GARANTILERİN SINIRI: UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE: (A) HİZMET VE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİ, ŞİRKET TARAFINDAN AÇIK, ZIMNİ VEYA YASAL HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ", "OLDUĞU YERDE" VE "BULUNDUĞU YERDE " TARAFIMIZDAN SİZE SUNULMAKTADIR; VE (B) ŞİRKET, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, İHLAL OLMAMASI VE MÜLKİYETE İLİŞKİN GARANTİLER DAHİL, HİZMET VE HERHANGİ BİR ÜRÜN İLANINA VE ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİYİ REDDETMEKTEDİR. (BU BÖLÜMDEKİ VEYA SÖZLEŞMENİN BAŞKA BİR YERİNDEKİ) HER TÜRLÜ RET HEM ŞİRKET HEM BAĞLI KİŞİLERİ, HEM DE AYRI AYRI BUNLARIN HİSSEDARLARI, DİREKTÖRLERİ, GÖREVLİLERİ, ÇALIŞANLARI, BAĞLI KİŞİLERİ, VEKİLLERİ, TEMSİLCİLERİ, LİSANS VERENLERİ, TEDARİKÇİLERİ VE HİZMET SAĞLAYICILARI (HEP BERABER, "BAĞLI ORTAKLIKLAR") VE AYRI AYRI BUNLARIN HALEFLERİ VE DEVRALANLARI İÇİN DE GEÇERLİDİR.


Hizmetin güncel, eksiksiz, doğru veya güvenli olduğuna veya olacağına veya Hizmete erişimin kesintiye uğramayacağına dair bir garanti vermemekteyiz. Hizmet, bu Sözleşmeyi ihlal eden veya Sözleşmeyle çelişen yanlışlar, hatalar ve materyaller içerebilir. Bunun yanında, üçüncü şahıslar da Hizmette yetkileri olmadan değişiklikler yapabilir. Böyle bir değişikliği fark ederseniz, lütfen bu değişikliğin ne olduğunun bir tarifini ve Hizmet içindeki konumunu derhal bizimle paylaşınız.


 1. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI: UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE: (A) ŞİRKET, HERHANGİ BİR SÖZLEŞME, (İHMAL DAHİL) HAKSIZ FİİL, KUSURSUZ SORUMLULUK VEYA BAŞKA BİR KAVRAM TAHTINDA, KAR KAYBI, VERİ KULLANIMI, DİĞER MADDİ OLMAYAN VARLIKLARIN KAYBI, (HERHANGİ BİR SUNUMUN ÜÇÜNCÜ KİŞİLER TARAFINDAN ELE GEÇİRİLMESİ DAHİL) SUNUM GÜVENLİĞİNİN KAYBINA İLİŞKİN ZARARLAR DAHİL, HERHANGİ BİR DOLAYLI, ARIZİ, BAĞLI, ÖZEL, EMSA VEYA CEZAİ HİÇBİR ZARARDAN, BU ZARAR VEYA KAYIPLARIN OLMA OLASILIĞI ÖNCEDEN BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ SORUMLU OLMAYACAKTIR; (B) YUKARIDA BELİRTİLENLERİ SINIRLAMAKSIZIN, ŞİRKET, BAŞKA BİR HİZMET KULLANICISI İLE UYUŞMAZLIKLAR DAHİL OLMAK ÜZERE, SİZİN HİZMETİ KULLANMANIZDAN VEYA KULLANAMAMANIZDAN, VEYA HERHANGİ BİR ÜRÜN İLANLARINDAN VEYA ÜRÜN İLANLARINA İLİŞKİN İŞLEMLERDEN VEYA DEVİRLERDEN, , ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNDEN, DOĞAN ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR; (C) HİZMET VE ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİ İLE İLGİLİ MEMNUNİYETSİZLİĞİNİZ İÇİN UYGULAYABİLECEĞİNİZ TEK VE MÜNHASIR ÇÖZÜM HİZMETİ KULLANMAYI BIRAKMAKTIR; (BU BÖLÜMDEKİ VEYA SÖZLEŞMENİN BAŞKA BİR YERİNDEKİ) HER TÜRLÜ SORUMLULUK SINIRI (HEM ŞİRKETİN, HEM BAĞLI BAĞLI OTAKLIKLARI HEM DE AYRI AYRI BUNLARIN HALEFLERİ VE DEVRALANLARI İÇİN GEÇERLİ OLACAKTIR. İŞBU HUSUSLARDA ŞİRKETİMİZİN HİÇBİR ŞEKİLDE HUKUKİ, CEZAİ VE İDARİ BİR SORUMLULUĞUNUN MEVCUT OLMADIĞINI İŞBU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMEKLE, KABUL VE TAAHHÜT ETMEKTESİNİZ.


 1. Tazminat: Uygulanabilir yasaların izin verdiği en geniş ölçüde; Şirketi, Bağlı Ortaklıklarını, ayrı ayrı her birinin haleflerini ve devralanlarını, (a) Hizmeti kullanımınız veya Hizmet ile bağlantılı olarak faaliyetleriniz (Sunumlar dahil); (b) Ürün İlanları, Ürün İlanlarına ilişkin işlemler veya devir veya Hizmetin diğer kullanıcıları ile aranızdaki uyuşmazlıklar; ve (c) bu Sözleşmenin sizin tarafınızdan ihlali veya iddia edilen ihlalinden doğan veya bunlarla bağlantılı tüm iddialar, sorumluluklar, zararlar, hükümler, kararlar, kayıplar, maliyetler, giderler ve ödemeler (avukatlık ücreti dahil) karşında savunmayı, tazmin etmeyi ve zarardan beri kılmayı kabul etmektesiniz.


 1. Fesih: Bu Sözleşme feshedilene kadar geçerlidir. Şirket her zaman, önceden uyarıda bulunmaksızın, herhangi bir nedenle veya sebepsiz olarak Hizmeti kullanmanıza son verebilir veya askıya alabilir. Böyle bir fesih veya askıya alma işlemi sonrasında Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir, ve Şirket Hizmete erişiminizi bloke etmek için teknik ve/veya diğer önlemler alabilir. Bölüm [2-3, 8, 11-12 ve 14-17], bu Sözleşmenin süresinin sona ermesi veya feshinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.


 1. Uygulanacak Hukuk: Bu Sözleşmenin hükümleri, Türk Hukuku’na göre yorumlanacak olup, işbu sözleşmeden doğan hukuki ihtilafların çözümü konusunda yetkili mahkeme Adana Mahkemeleri ve İcra Daireleri’dir.
Satış
Yap